O nás

Sme rodinná firma, ktorá v roku 2001 položila základnú „tehličku” spoločnosti RUSTIQUE a odvtedy stavia na rodinných základoch. Z firmy o niekoľkých zamestnancoch sa postupne vytvoril dvadsaťčlenný tím, pre ktorý tehly znamenajú viac ako len ekologický materiál s prvotriednymi vlastnosťami. 

Špecializujeme sa na výrobu 100 % prírodných tehlových obkladov, ktoré režeme z ručne formovaných holandských, belgických a nemeckých tehál. Z najuznávanejších fabrík týchto troch krajín pochádzajú aj naše bezúdržbové tehlové dlažby, ktoré vydržia celé generácie.

Tehly milujeme a žijeme nimi, sú našou vášňou. Veríme, že s každou realizáciou tento pocit dokážeme priniesť až k vám – do vášho príbytku/domova, miesta, ktoré je vaším útočiskom a oázou pokoja.

Rustique team

ČO (PRE VÁS) ROBÍME?

Už dvadsať rokov sa venujeme vytváraniu krajších a útulnejších domácností, ktoré nesú známky udržateľnosti. Odborne zabezpečujeme nielen výrobu tehlových obkladov, ale aj realizáciu fasád a interiérov na mieru, taktiež rôznych architektonických prvkov z celých tehál, akými sú ploty, oporné múriky či vyvýšené záhony. 

Moderné, industriálne, rustikálne, provensálske i tradičné realizácie sú v našich rukách ako doma. Zabezpečujeme kompletný servis, ktorý zahŕňa technické poradenstvo, bezplatné dodanie vzoriek, zameranie stavby, 3D vizualizácie i samotnú montáž. Materiál pre vás bezplatne uskladníme do termínu realizácie a zvyšný materiál v rámci rezervy zoberieme naspäť. 

Zverte nám svoje predstavy a my ich pretavíme do reality!

 

 

NAŠA MISIA

Plníme predstavy o bezúdržbovom a štýlovom bývaní.  

Fasády a interiéry na mieru sú našou najväčšou výzvou, vďaka nášmu ekologickému materiálu získajú pridanú hodnotu. 

Neustále sledujeme vývoj farebných prevedení tehličiek, ich spracovanie a nové trendy v rámci architektúry a interiérového dizajnu.

Radi inovujeme a pracujeme na rozširovaní našej ponuky, aby si u nás každý našiel „svoju tehličku“. 

Ku každej realizácii pristupujeme zodpovedne a s najvyššou odbornosťou. Tehly sú náš svet.

numbers-clients
4423 Spokojní klienti
numbers-projects
2546 Úspešné projekty
numbers-bricks
10 M Ručne vyrobené tehly
numbers-colleagues
22 Nadšení kolegovia
Ing. Zoltán Fekete
Ing. Zoltán Fekete
CEO

„Nezáleží na tom, či ide o veľký alebo malý projekt, každá realizácia je pre mňa dôležitá. Vždy ide o výzvu, ktorej dám spolu s mojím tímom maximum skúseností a pozornosti.“

ECO WAY – BYŤ EKO JE JEDINOU CESTOU

Hlina, minerálne piesky a voda – to sú 100 % prírodné materiály, z ktorých pochádzajú naše tehly. Žiadne umelé farby, prímesy ani iné „doplnky“ u nás nenájdete. 

Na balenie tovaru využívame recyklované krabice. Znovu používame aj vodu pochádzajúcu z procesu výroby a po jej prefiltrovaní využijeme vzniknutý zvyškový prach pod dlažby a cesty. 

Šetríme planétu a v procese výroby sa snažíme všetky naše kroky robiť v súlade s trvalo udržateľným rozvojom.

Cover photo

Katalóg

Inšpirujte sa naším katalógom Rustique

Vezmite si inšpiráciu so sebou! Stiahnite si katalóg!

Každoročne vám s radosťou a nadšením pripravujeme nový katalóg RUSTIQUE. Dbáme na to, aby sme šli s trendmi, je pre nás dôležité prinášať do vašich domovov módne hity v rámci tehál. Naše katalógy sú obšírne a plné inšpiratívnych variácií, z ktorých si vyberie každý milovník tehál. Nadchnite sa spolu s nami!

Stiahnite si náš katalóg!