Zoznámte sa s našim tímom

Veľmi dobre vieme, aký náročný je proces výberu tehál i samotnej realizácie. Preto sme tu my – radi vám pomôžeme so všetkým, čo sa tehál týka. Od výberu tehlových obkladov, cez vymeranie plochy, vizualizáciu až po samotnú realizáciu. Obráťte sa na nás a premeňte svoje tehlové predstavy na skutočnosť!

Rustique tím

Naši spolupracovníci o nás povedali

František Tovaryš
František Tovaryš
sklad / výroba / logistika

V spoločnosti Rustique pracujem už päť rokov. Moje začiatky boli kuriózne, pred spomínanými piatimi rokmi som zamestnanie mal, hľadal som len možnosť privyrobenia. Do oka mi padla firma Rustique, ktorej poloha bola pre mňa vzhľadom k môjmu bydlisku dobre dostupná a pracovný čas mi umožňoval prácu cez víkendy. Začal som na vrátnici nočnými zmenami a strážením objektu. 

Jedného dňa k nám zavítala zákazníčka, ktorá vôbec netušila, že počas sobôt mávame zatvorené. Keďže prišla z veľkej diaľky, prišlo mi jej ľudsky ľúto a rozhodol som sa ju obslúžiť. Poukazoval som jej náš sortiment, v rámci svojich vedomostí som jej urobil „odborný“ výklad a pomohol jej s vybratím požadovaného tovaru. Keď si chcela objednať, zavolal som priamo najvyššiemu šéfovi – Zolimu. Ten prišiel, spísal s dotyčnou pani objednávku a dohodol následné obchodno – technické záležitosti.

Keď zákazníčka odišla, prišiel na vrátnicu majiteľ a povedal mi, že bola s mojím poradenstvom i samotným prístupom mimoriadne spokojná. Bola milo prekvapená tým, že vo firme i strážnik pozná celý sortiment. Ešte v ten deň sa majiteľ zastavil za mnou na vrátnici a spýtal sa ma, či by som nechcel pracovať pre firmu na celý pracovný úväzok – v inej pozícii ako vrátnik či strážnik.

A tak som začal pracovať pre našu spoločnosť Rustique ako rezač tehál, po roku už ako zástupca vedúceho výroby. Časom som zistil, že moje rozhodnutie bolo správne, práca ma neskutočne baví, napĺňa, spokojnosť vládne i vo finančnom ohodnotení mojej práce. Som úprimne rád, že môžem byť súčasťou úspešnej firmy, ktorá má vďaka svojmu sortimentu a prístupu k zákazníkovi veľký potenciál napredovania a rastu.

Cover photo

Katalóg

Inšpirujte sa naším katalógom Rustique

Vezmite si inšpiráciu so sebou! Stiahnite si katalóg!

Každoročne vám s radosťou a nadšením pripravujeme nový katalóg RUSTIQUE. Dbáme na to, aby sme šli s trendmi, je pre nás dôležité prinášať do vašich domovov módne hity v rámci tehál. Naše katalógy sú obšírne a plné inšpiratívnych variácií, z ktorých si vyberie každý milovník tehál. Nadchnite sa spolu s nami!

Stiahnite si náš katalóg!