Osobné + online poradenstvo

Veríme, že v dnešnom svete je najdôležitejší čas - preto sa vám snažíme uľahčiť výber tehlového obkladu a úkonov súvisiacich so samotnou realizáciou. V tehlovej „problematike” sme doma a za tie roky sa pre nás stala vášňou, preto sa radi podelíme o naše vedomosti, skúsenosti a odbornosť. Vďaka nim vy ušetríte čas, peniaze i energiu.
Budeme vám
k dispozícii počas celého projektu, od vymerania plochy až po samotnú realizáciu. Čo všetko to pre vás znamená?

Pre RUSTIQUE je samozrejmosťou komplexný servis služieb nielen technického poradenstva. Radi vám poradíme aj v oblasti dizajnu, aby ste sa nakoniec vždy rozhodli pre správnu voľbu typu a odtieňa tehlového obkladu pre váš projekt. Ste zástancom Provance štýlu alebo milovníkom minimalizmu?

Dobre vieme, aká dôležitá je nielen správna voľba farebného odtieňu tehličiek, ale koľko urobí aj výber škárovacej malty. Poradíme tiež ako a kam najlepšie umiestniť tehlový obklad, aby sme zhmotnili vašu predstavu o nadčasovom tehlovom interiéri.
Zbavíme vás obáv ohľadom údržby tehál v interiéri a v exteriéri. V procese prípravy projektu sa spolu dohodneme na
2D a 3D vizualizácii pre lepšiu predstavu výsledného efektu.

Spojte sa s nami, konzultujeme u nás, u vás doma ale aj online.

Stretnite sa s nami!

Dohodnite si s nami stretnutie, robíme naozaj dobrú kávu. Priamo v našom showroome si môžete všetky tehličky vyškárované rôznymi typmi malty pozrieť a ohmatať naživo, aby ste mali tú najlepšiu predstavu o tom, ako bude váš „tehlový domov“ na mieru vyzerať. Sme vám k dispozícii v showroome na ploche 3000 metrov štvorcových, a to v Bratislave na Ulici Svornosti 42 alebo v novootvorenom showroome v Košiciach

Neviete si vybrať? Vybavíme vás vzorkami tehál podľa vašich preferencií, vypočítame potrebné údaje a preberieme s vami všetky detaily projektu. Veríme, že vás cesta za tehlami bude baviť rovnako tak ako nás, postaráme sa o to, aby bol pre vás výber nového tehlové obkladu zážitok, nie povinnosť v „zozname aktivít“

Nedá sa vám prísť? „Booknite“ si nás! Vašim potrebám sa budeme venovať aj na týchto miestach: WhatsApp, Messenger, FaceTime či Skype.

u Nás

Ak preferujete osobné stretnutie, no bývate ďaleko alebo sa vám z akéhokoľvek dôvodu nedá prísť, prídeme za vami, vybavení vzorkami, katalógmi, a tiež pripravení zamerať detaily. Nakoľko každý domov je jedinečný, snažíme sa odhaliť špecifiká stavby a minimalizovať komplikácie, ktoré by mohli nastať v prípade, že sa projekt líši od skutočnosti. 

Či prídeme kvôli krbu alebo fasáde či múriku, „veľkosť“ realizácie nie je prioritou. Radi sa venujeme menším i väčším projektom. Čo nás zaujíma je spokojný pohľad zákazníka na tehlový obklad alebo stavbu, keď sa nám podarí pretaviť jeho predstavy do reality.   

Vzdialenosť pre nás nehrá žiadnu rolu, najdôležitejšia je vaša spokojnosť a dosiahnutie vysnívanej atmosféry vášho domova. Veríme, že vďaka správne zvoleným tehlovým obkladom ju zažijete aj vy!

u Vás

Čo hovoria naši spokojní klienti

Ing. Arch. Sisa Brna
Ing. Arch. Sisa Brna

Pri realizácii bytu v duchu industriálneho loftu sú tehličky neodmysliteľnou súčasťou návrhu. Tehlička od firmy Rustique je krásna, prírodná, nie je to odliatok betónu ani žiadna iná umelá náhrada. Každá tehlička je jedinečná, a tým z akého je materiálu, dodáva bytu neuveriteľnú atmosféru.

V našom ateliéri používame tehly pomerne často - na fasády domov, budov alebo v interiéri. S Rustique spolupracujeme už dlhodobo. Nie je to len prekrásny showroom, prezentačné katalógy, dobrá webstránka, ale v prvom rade kvalitné materiály, odborný prístup, výborný servis a toto má Rustique zvládnuté na jednotku.

Som s Vami veľmi veľmi spokojná a prajem Vám veľa príjemných klientov, a verte ten kto si zvolí tehličku od Vás neoľutuje.

Môžeme Vám pomôcť?

Pokojne sa obráťte na nás. Zabezpečujeme komplexný servis, od technického poradenstva cez vypracovanie detailov, 2D a 3D vizualizácií až po profesionálnu montáž.

V tom, čo robíme, sme profíci

Cover photo

Katalóg

Inšpirujte sa naším katalógom Rustique

Vezmite si inšpiráciu so sebou! Stiahnite si katalóg!

Každoročne vám s radosťou a nadšením pripravujeme nový katalóg RUSTIQUE. Dbáme na to, aby sme šli s trendmi, je pre nás dôležité prinášať do vašich domovov módne hity v rámci tehál. Naše katalógy sú obšírne a plné inšpiratívnych variácií, z ktorých si vyberie každý milovník tehál. Nadchnite sa spolu s nami!

Stiahnite si náš katalóg!