Uskladnenie tovaru

O vaše tehly, tehlové obklady a tehlové dlažby sa radi postaráme, kým ich nebudete potrebovať, materiál vám bezplatne uskladníme po dobu 6 mesiacov.

Zarezervujte si vaše tehly ešte dnes. Zabezpečíte si s tým pohodlie a  tovar budete mať k dispozícii akonáhle ho budete potrebovať bez rizika prípadnej čakacej doby.

Stretnite sa s nami!

Sme vám k dispozícii v našom showroome v Bratislave na Ulici Svornosti 42 alebo v novootvorenom showroome v Košiciach. Prečo nás navštíviť? Okrem toho, že robíme skvelú kávu a podávame ju aj s keksíkom :), môžete si u nás všetky tehličky pozrieť naživo. Ak za nami prídete, vybavíme vás vzorkami tehál podľa vašich preferencií, vypočítame všetky potrebné údaje a preberieme s vami detaily vašej realizácie. Nedá sa vám prísť? „Booknite“ si nás! Vašim potrebám sa budeme venovať aj na týchto miestach: WhatsApp, Messenger, FaceTime či Skype.

u Nás

Malá alebo veľká realizácia? „Rozmery“ projektu pre nás nie sú prioritou. Svedomito sa budeme venovať rovnako obkladu krbu, stavbe múrika, obkladu stien či odvetranej fasáde. Pozvite nás na kávu k vám domov, prídeme vybavení vzorkami, katalógmi a zameriame detaily vášho nového bývania. Radi sa venujeme menším i väčším projektom, znamenajú pre nás výzvu, ktorej podstatou je pretavenie vašej predstavy do reality. Zmeníme vaše bývanie na ozajstný domov, stačí zveriť vaše tehlové predstavy do našich rúk!

u Vás

Čo hovoria naši spokojní klienti

Baranovci
Baranovci
zákazník

Pri výbere nášho vysnívaného rodinného domčeku sme mali len jednu požiadavku. Chceli sme dom obložený tehlovým obkladom. Tehlu sme si zvolili pre jej originálny, ale stále prirodzený vzhľad. Chceli sme tým docieliť niečo iné ako majú bežné domy. A to sa nám aj podarilo, dostávame veľa pozitívnych reakcií, doslova nám ľudia klopú na dvere a zisťujú, kde sme obkladové tehly kúpili.

S Rustique sme boli maximálne spokojní. Ich ľudský prístup je veľmi milý a profesionálny. Konečne sme mali pocit, že sme objavili firmu, kde sa naozaj držia hesla ,,náš zákazník, náš pán”.

Nemali najmenší problém nám tehlu ukázať aj sto krát, zapožičať, vymeniť, poradiť a dokonca nám ukázali pár domov, na ktorých sme si mohli pozrieť obkladové tehly od firmy Rustique. Proste topka.

Môžeme Vám pomôcť?

Pokojne sa obráťte na nás. Zabezpečujeme komplexný servis, od technického poradenstva cez vypracovanie detailov, 2D a 3D vizualizácií až po profesionálnu montáž.

  • Tovarys Ferenc
    František Tovarys
    sklad / výroba / logistika
  • Kántor Tamás
    Tamás Kántor
    sklad / výroba / logistika

V tom, čo robíme, sme profíci

Cover photo

Katalóg

Inšpirujte sa naším katalógom Rustique

Vezmite si inšpiráciu so sebou! Stiahnite si katalóg!

Každoročne vám s radosťou a nadšením pripravujeme nový katalóg RUSTIQUE. Dbáme na to, aby sme šli s trendmi, je pre nás dôležité prinášať do vašich domovov módne hity v rámci tehál. Naše katalógy sú obšírne a plné inšpiratívnych variácií, z ktorých si vyberie každý milovník tehál. Nadchnite sa spolu s nami!

Stiahnite si náš katalóg!