Inšpirácie s tehlovým obkladom a tehlovými dlažbami | Rustique blog | 1.3.2020

Mediteránsky štýl tehlových obkladov

Terra cotta

Kto by nemiloval harmonický štýl dovolenkových domov! Fasády krásnych domov v teplých odtieňoch, pastelové kombinácie farieb a nádherné záhrady v nás ihneď vyvolávajú dovolenkovú náladu, pocit oddychu.

Kto by nemiloval harmonický štýl dovolenkových domov! Fasády krásnych domov v teplých odtieňoch, pastelové kombinácie farieb a nádherné záhrady v nás ihneď vyvolávajú dovolenkovú náladu, pocit oddychu.

oranje donkerbont
Použité tehličky pri realizácii: ORANJE DONKERBONT

Tehly & drevo

Presne taký je mediteránsky look, typický svojim využívaním tehál a dreva nielen na fasádach, ale aj chodníkoch, plotoch, stenách, terasách – jednoducho všade. Ak si chcete vytvoriť dovolenkový look aj doma, neváhajte staviť práve na prírodné tehly v teplých farbách! Materiály plné života a temperament oranžových, terakotových, hnedých, či červenkastých obkladov vám dokážu priniesť časť mediteránskeho štýlu aj do vášho domova.

Cremona
Použité tehličky pri realizácii: CREMONA

V harmónii s prírodou

Mediteránsky štýl je jednoducho synonymom prirodzenosti a harmonického bývania v súlade s prírodou. Práve preto netreba zabudnúť ani na zladenie fasády so záhradnými chodníčkami a plotom. Vysadená levanduľa, šalvia alebo mandevilla tu jednoducho žiadnemu milovníkovi leta a romantiky pri mori nesmie chýbať. Farby tehál v teplom spektre dokonale osviežujú zelené záhony a chodníky. Ak túžite po cudzokrajnej atmosfére, stavte na sálavý hrejivý efekt tehličiek, ktoré vnesú do domova súlad interiéru a záhrady. Harmonické pôsobenie tehlovej fasády v teplých farebných odtieňoch podčiarknu tehlové prvky aj na plote či múrikoch. Tehla v kombinácii s drevom je vždy dobrým nápadom, ak ide o mediteránsky štýl bývania.

Zand beige
Použité tehličky pri realizácii: ZAND BEIGE

Ktoré tehličky vám urobia službu?

ORANJE DONKERBONT, MYSTIQUE, ZANDLICHT, TERRA COTTA, CREME BRUIN, CAMELEON WIT a mnohé ďalšie druhy tehál od RUSTIQUE dokážu perfektne oživiť bývanie tak, aby pôsobilo ako na francúzskej či talianskej riviére. Z veľkej časti za to môže práve ich autentickosť symbolizujúca život vo svojej najčistejšej podstate. Oddýchnite si ako na dovolenke u vás doma vďaka naturálnym obkladom aj vy. Doprajte si porciu prímorskej nálady – obklopte sa teplom tehál, kvetmi, svetlom a vytvorte si doma raj na zemi. Príďte sa k nám inšpirovať a premeňte váš príbytok na harmonické bývanie! 

Cameleon wit
Použité tehličky pri realizácii: CAMELEON WIT
Terra cotta
Použité tehličky pri realizácii:TERRA COTTA

 

Gold zand
Použité tehličky pri realizácii: GOLD ZAND
Terra cotta
Použité tehličky pri realizácii:TERRA COTTA

 

Toto by vás tiež mohlo zaujímať

Cover photo

Katalóg

Inšpirujte sa naším katalógom Rustique

Vezmite si inšpiráciu so sebou! Stiahnite si katalóg!

Každoročne vám s radosťou a nadšením pripravujeme nový katalóg RUSTIQUE. Dbáme na to, aby sme šli s trendmi, je pre nás dôležité prinášať do vašich domovov módne hity v rámci tehál. Naše katalógy sú obšírne a plné inšpiratívnych variácií, z ktorých si vyberie každý milovník tehál. Nadchnite sa spolu s nami!

Stiahnite si náš katalóg!