Inšpirácie s tehlovým obkladom a tehlovými dlažbami | Rustique blog | 1.6.2020

Sivý zásah do čierneho

50 shades of grey

Sivá je nová čierna... tlmí & zvýrazňuje... sivá dokonalosť... návrat ku koreňom

Táto sofistikovaná farba má tisíce tvárí, v každom interiéri je iná, pritom stále rovnaká. Sivá, neutrálna, vyzývavá, extravagantná aj pokojná. Rozhodne však nie je nudná a zaslúži si vašu pozornosť! Ak zbožňujete film „50 odtieňov sivej", rovnako tak budete milovať tehlový obklad vo vašom bývaní v sivej farbe.

nevado rood
Použité tehličky pri realizácii: NEVADO ROOD

Nuda? Stavte na sivé akcenty

Sivá farba sa síce považuje za nudnú a fádnu, avšak, sivá je nová čierna. Je nesmierne šik nielen v móde, jej silu dokážete skvele využiť aj v bytovom dizajne pri výbere tehlového obkladu. Sivá je symbolom ušľachtilosti, kultivovanosti, vysokej úrovne a nezameniteľného štýlu. Ak zvolíte správnu kombináciu jednotlivých prvkov, vaša domácnosť bude pôsobiť sofistikovane a elegantne. Vďaka tomu, že sivá farba patrí k neutrálnym odtieňom, môžete si ju dopriať naozaj všade, o tehličkách ani nehovoriac!

pico
Použité tehličky pri realizácii: PICO

Čarujte so sivou

V spojení s farbami je sivá nenahraditeľná. Sivý tehlový obklad dokážete zladiť so všetkými odtieňmi. Vyzerá skvele v kombinácii s pastelkami, podčiarkne nevinnosť bielej, sýtym farbám pomáha zažiariť a s čiernou vytvára dojem rebélie.
Sivý odtieň tehál & ružová? Spojenie nežnej romantiky s nádychom klasiky je stále trendy. Sivú možno tiež použiť ako perfektný neutrálny podklad v kombinácii s ohnivou červeňou. Žiada sa vám stlmiť tóny vášnivej červenej? Stavte na tmavú bordó a odtiene burgundského vína, ktoré pôsobia nonšalantne a zároveň noblesne. Lichotí vám spojenie „menej je viac“? Minimalizmus v bývaní docielite kombináciou sivého obkladu a bielej.

akita
Použité tehličky pri realizácii: AKITA

Do voza i do koča

Sivá –  prírodný odtieň tehlového obkladu, dokonale zažiari v modernom interiéri i vidiecky ladených domácnostiach. Lepšie ako tisíckrát počuť, je raz vidieť – pozrite si naše vydarené realizáce a prehliadnite si ponuku RUSTIQUE v sivých akcentoch, zavítajte aj na náš ďalší blog, kde nájdete množstvo inšpirácie!

rainbow snowdust
Použité tehličky pri realizácii: RAINBOW SNOWDUST
Rainbow snowdust
Použité tehličky pri realizácii: RAINBOW SNOWDUST
pico
Použité tehličky pri realizácii: PICO
hubertus snowdust
Použité tehličky pri realizácii: HUBERTUS SNOWDUST

 

Toto by vás tiež mohlo zaujímať

Loft/Industrial vzhľad tehlových obkladov

Pre milovníkov amerického vzhľadu a New Yorkského štýlu je loftový look priam stvorený! Pôsobí nedbanlivo industriálnym dojmom a skvelo vyplní aj väčšie open-space priestory. Okrem industriálnyc

Ukázať viac

Perfektná tehlová dlažba v záhrade: Tieto 3 základné otázky si určite položte!

Túžite po efektnom chodníku z tehál, vkusnej príjazdovej ceste alebo po terase, ktorá dodá bývaniu neopakovateľný štýl? Siahnite po tehle, splní všetky vaše očakávania, plus vdýchne vášmu bývaniu punc noblesy a elegan

Ukázať viac

Údržba tehlového obkladu? Originalita a štýl bez starostí navyše!

Ak túžite po autentickom obklade z prírodného materiálu, tehlový výber bude tým pravým orechovým. Aké sú prednosti tehly a čo všetko vám vďaka nej odpadá v rámci starostlivosti?

Ukázať viac

Cover photo

Katalóg

Inšpirujte sa naším katalógom Rustique

Vezmite si inšpiráciu so sebou! Stiahnite si katalóg!

Každoročne vám s radosťou a nadšením pripravujeme nový katalóg RUSTIQUE. Dbáme na to, aby sme šli s trendmi, je pre nás dôležité prinášať do vašich domovov módne hity v rámci tehál. Naše katalógy sú obšírne a plné inšpiratívnych variácií, z ktorých si vyberie každý milovník tehál. Nadchnite sa spolu s nami!

Stiahnite si náš katalóg!