Prečo práve od nás

100 % prírodné

Pracujeme s tehličkami z prírodných materiálov ako sú voda, piesok a hlina.

Servis all-inclusive

Sme tu pre vás počas celého projektu, od vymerania plochy až po realizáciu, čo znamená, že máte u nás všetky služby pod jednou strechou.

Nákup online

Nákup tehličiek nemusí byť ťažký! Šetrite svoj čas, nakupujte z pohodlia domova online 24 hodín, 7 dní v týždni, a tovar vám dovezieme, kam budete potrebovať. -> eshop.rustique.sk

Možnosť vrátenia nadbytočného tovaru

Ak vám pri realizácii zostane nepoužitý materiál (neotvorený, nepoškodený), ktorý nebudete potrebovať, môžete nám ho vrátiť a my vám zaňho vrátime peniaze.

Máme Európsky CE certifikát na produkty

Máme európsky CE certifikát na lícové tehly a tehlové obklady

Poskytujeme 40 ročnú garanciu na všetky naše produkty

Našim zákazníkom poskytujeme až 40 ročnú garanciu na všetky naše produkty v ponuke

Bezkonkurenčné dodacie lehoty

Ihneď k odberu máme 150 odtieňov celých tehál a 10 typov tehlových dlažieb. Tehlové obkladové pásiky do 50m² Vám dokážeme z tehál narezať do 24 hodín. V sezóne je dodacia doba 2-4 pracovné dni. Tehličky alebo obkladové pásiky, ktoré nemáme práve na sklade, ale sú k dispozícií v sklade v Holandsku, sme schopní priviesť a narezať do 8 pracovných dní.

Pásiky režeme z celých tehál

Obkladové pásiky rezané z tehál pálených pri vysokých teplotách, majú dostatočnú hrúbku, ktorá umožňuje dôkladné škárovanie, neporovnateľne krajšiu štruktúru a farbu.

Spolupracujeme s profesionálmi

Naši kolegovia sú odborníci s dlhoročnými skúsenosťami špecializujúcimi sa na prácu s tehličkami. Ich precízna práca je zárukou krásnej, ale najmä kvalitnej a funkčnej tehlovej fasády.

Vytvárame 2D a 3D vizualizácie

Pre lepšiu predstavivosť vypracujeme 3D vizualizáciu alebo 2D návrh. Pre drobné projekty ako návrhy plotov, exteriérového obkladu či dlažby vám poradíme a poskytneme návrhy a nákresy.

Máme najväčší showroom v Strednej Európe

V našom showroome máme vystavených vyše 200 druhov lícových obkladových pásikov, vyškárovaných až tromi druhmi škárovacích hmôt, na veľkých ukážkových paneloch. Ako ukážku sme postavili murované ploty z lícových tehál a ploty z tehlových pásikov. Nájdete u nás viac ako 100 druhov tehlových zámkových dlažieb zladených s okrasnou zeleňou.

Uskladníme váš tovar až 6 mesiacov

Materiál vám dokážeme bezplatne uskladniť u nás po dobu až 6 mesiacov.

Nemáme minimálny odber

Nemáme stanovený minimálne odber tehličiek a preto u nás je minimálne množstvo na odber 1 ks.