Inšpirácie s tehlovým obkladom a tehlovými dlažbami | rustique blog |

REFRESH OBÝVAČKY NA 6 SPôSOBOV VĎAKA DOMINANCII KRBU

Refresh obývačky na 6 spôsobov vďaka dominancii krbu

Zažiť dokonalú, uvoľnenú atmosféru Vianoc v rodinnom kruhu a v teple sálajúcom z vkusného krbu, ktorý autenticitu okamihu umocní, nebolo nikdy jednoduchšie. Nech vás inšpirujú naše realizácie, ktoré vám zoberú dych.

Obložený krb ako z amerického filmu a priamo vo vašej obývačke? Tehličky Rustique dodajú tú pravú vianočnú atmosféru každému krbu. Tieto naše si až priam pýtajú, aby ste ich ozdobili červenými čižmičkami a vianočnými dekoráciami.

Každý z nás si na Vianoce praje byť s rodinou, v zdraví a pokoji. Osobne si myslím, že nič nedáva väčší pocit pokoja a útulnosti domu ako krb. O to viac na Vianoce.

Či už je to moderný, tradičný, vintage, netypický či praktický, biely či čierny, malý či veľký, ale hlavne VÁŠ.

1/ Keď sa povie „monumentálnosť“ a vás už len samotný pohľad nadchne. Obývačka súčasnosti i budúcnosti. Vlastne ona je nadčasová a čas strávený na tomto mieste dodá harmóniu telu i duši. Je úžasné sledovať to množstvo svetla, ktoré navzdory umiestneniu krbu do miestnosti preniká. Úplná poézia oku lahodiaca. Slovom vkusné, čisté farby. Niet čo dodať.

blog_img_9380_copy@single-landscape.jpg
Na realizáciu bol použitý tehlový obklad: Rainbow snowdust

2/ Klasika tu bola a bude naveky a práve rustikálne pôsobiaci krb sa vie najlepšie zhostiť úlohy vianočného kútika šťastia a radosti. Jednoduchý ale pekný. Vlastne obidva a pritom každý úplne iný. Rustikálna obývačka miluje autentický krb a práve tieto klasické tehličky sú stále veľmi populárne a dokonca ich popularita z roka na rok stále rastie.

blog_img_9905_copy@single-portrait.jpg
Na realizáciu bol použitý tehlový obklad: Castello

 

blog_img_9731_copy@single-portrait.jpg
Na realizáciu bol použitý tehlový obklad: Oud hollands wit

3/ Kde je láska, tam je teplo. Kde je pekne, tam radi trávime voľný čas. Krb v strede miestnosti je pri tejto konkrétnej realizácii určite dominantou celkového priestoru v dome a vytvoril vizuálne krásno. Farba tehličiek skvelo kontrastuje ako s drevenou podlahou, tak dreveným stropom, ktorý má navyše viditeľné krovy.

blog_img_0129@single-portrait.jpg
Na realizáciu bol použitý tehlový obklad: Cameleon

4/ Priechodnosť, vzdušnosť, svetelná priepustnosť, priestorovosť. A to všetko vďaka správne zvolenému rozmeru a umiestneniu krbu do obývacieho a jedálenského priestoru domu v ďalšej realizácii. Ako vidno, majitelia majú detičky. To bude radosti, keď sa naučia chodiť. Čo chodiť. Ak sa naučia behať a najlepšie okolo krbu a aj s radostným pišťaním. Ale dobre sa naň pozerá teraz :)

blog_img_9060_copy_2@single-landscape.jpg
Na realizáciu bol použitý tehlový obklad: Oud elst

5/ Stojí tu sám, no doslova vytŕča z radu. Je praktický, malý, účelný a snáď mačičku v pozadí niekedy nenapadne chytať ho za „čelné sklo“. Vytvára pocit rovnováhy a symetrie v mieste, kde spája dve miestnosti a vytvára vizuálne jeden celok. Naše tehličky ho v priestore zvýraznili. Má akýsi svetový šarm.

blog_img_9308@single-portrait.jpg
Na realizáciu bol použitý tehlový obklad: Nevado orange

Samozrejme svet tehličiek sa netýka iba krbov. Tie naše sú vhodné tak do interiéru napr. schodisko, halu, kuchyňu ako aj exteriéru, na plot či fasádu. Za nás hovoria: NAŠE REFERENCIE

Inšpirovali sme vás? Tak už dlhšie nečakajte a vyberte si tehličky, ktoré budú spríjemňovať a dodávať vášmu domovu osobitosť a obklopte sa nimi. Kontaktujte nás mailom: bratislava@rustique.sk alebo na tel. čísle: 0917 173 559

Alebo obdarujte niekoho na Vianoce, po Vianociach, hocikedy, keď viete, že by mu to urobilo radosť. Zakúpte mu darčekovú poukážku vo vami zvolenej hodnote TU: Darčeková poukážka na TEHLIČKY Rustique a výber tehličiek nechajte na ňom.

Čítali ste to už?

PRÍRODNÉ OBKLADY, KTORÉ VYDRŽIA CELÉ GENERÁCIE – TO JE RUSTIQUE!

Ak hľadáte obklad alebo dlažbu, ktorej pôvod bude výlučne ekologický, najlepším riešením je zvoliť pôsobivú tehlu, ktorá dokáže pozdvihnúť interiér a exteriér na...

ZAUJÍMAVÉ FAKTY O DEJINÁCH TEHLIARSTVA NA SLOVENSKU

Ranné počiatky výroby tehál na území Slovenska sú veľmi nepresné. Prvá a najstaršia písomná zmienka o tehliarskej výrobe pochádza z roku 1437. Je zapísaná v...

OBLOŽENÉ "SCHODY DO NEBA" ELEGANCIE A DIZAJNU

Denne kráčame po množstve schodov. Sú všade, kam sa pohneme. V našich domoch, bytoch, v práci, v nákupných strediskách, u lekára, v škole. Pri nasledovných...