Inšpirácie s tehlovým obkladom a tehlovými dlažbami | Rustique blog | 11.5.2023

DOD v Rustique je tu: Získajte 3D vizualizáciu zadarmo a tajnú zľavu na nákup!

DOD v Rustique

27. mája (v sobotu) bude v našom showroome v Bratislave prebiehať v poradí už II. ročník DOD, počas ktorého sa postaráme nielen o vás a váš projekt, ale aj o vaše malé ratolesti.

Na čo sa môžete tešiť? 

  • 3D vizualizácia ZADARMO

V rámci DOD vám ponúkame exkluzívnu príležitosť získať 3D vizualizáciu vášho projektu zadarmo. Vizualizáciu vám predstavíme na DOD, kde ju budete môcť konzultovať priamo s naším špecialistom. 

  • Tajná zľava na nákup 

Aby ste svoj projekt rozbehli s čo najlepším pocitom, na mieste dostanete zľavu na nákup v hodnote od 100 do 500 EUR. Výška zľavy bude závisieť od veľkosti a typu vášho projektu. 

  • Vzorové tehlové panely na mieru

Výber tehlového obkladu býva časovo náročný. Preto sme pripravili riešenie, ktoré vám toto rozhodovanie uľahčí: vzorové tehlové panely na mieru, vytvorené podľa vašich preferencií. Tie vám umožnia jednoducho porovnať rôzne typy obkladov vrátane odtieňov jednotlivých škárovacích hmôt. 

  • Program pre deti

Budeme radi, keď so sebou prinesiete všetkých členov rodiny. Na mieste bude pripravený aj kútik pre deti, kde sa vaše ratolesti môžu pohodlne zabaviť, zatiaľ čo vy budete mať možnosť dôkladne konzultovať svoj projekt s našimi špecialistami.

  • Gurmánske občerstvenie

Dobrá akcia sa nezaobíde bez zážitku z chutného jedla. Ani u nás nebude chýbať lahodné občerstvenie na šéfkuchárskej úrovni.

deň otvorených vcerí v Rustique

Čo potrebujete vedieť pred príchodom? 

Na mieste vás budú čakať naši špecialisti, ktorí vám budú k dispozícii od 9:00 do 18:00 hod., preto je veľmi dôležité rezervovať si preferovaný čas konzultácie. Zaistíme tak, že sa v dohodnutý čas budeme venovať výhradne vám a vášmu projektu.

S cieľom zabezpečiť vám 100 % zážitok postupujte, prosím, nasledovne: 

  • Pošlite nám svoj projekt (pôdorys a pohľady) 𝐯 𝐏𝐃𝐅 alebo 𝐃𝐖𝐆 formáte. Ak máte, môžete pridať aj reálnu fotografiu miesta.
  • Do správy nám napíšte zoznam názvov tehlových obkladov, medzi ktorými sa neviete rozhodnúť. 
  • Uveďte preferovaný čas konzultácie (27. 05. 2023, od 9:00 do 18:00 hod.).

Pre viac informácií a pomoc s rezerváciou nám pokojne zavolajte na tel. č.: 𝟎𝟗𝟏𝟕 𝟏𝟕𝟑 𝟓𝟓𝟗. Radi vám poradíme so všetkými vašimi otázkami. 

Ak vás zaujíma, ako to u nás vyzeralo minulý rok, pozrite si video na našom Instagrame. 

Tešíme sa na vás už 27. mája na Ulici Svornosti 42! 

Toto by vás tiež mohlo zaujímať

Cover photo

Katalóg

Inšpirujte sa naším katalógom Rustique

Vezmite si inšpiráciu so sebou! Stiahnite si katalóg!

Každoročne vám s radosťou a nadšením pripravujeme nový katalóg RUSTIQUE. Dbáme na to, aby sme šli s trendmi, je pre nás dôležité prinášať do vašich domovov módne hity v rámci tehál. Naše katalógy sú obšírne a plné inšpiratívnych variácií, z ktorých si vyberie každý milovník tehál. Nadchnite sa spolu s nami!

Stiahnite si náš katalóg!